mobil sohbet chat odaları, size bir tık kadar yakın.Sohbet chat deyince akla gelen mobil sohbet odaları platformu

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

İyiSohbet.Org, Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Siteleri


BroadcastMyself Kurulum – BroadcastMyself indir

Broadcast Myself ile mobil yayın nasıl yapılur ?

 

Son zamanlarda bir çok kullanıcı mobil radyo yayını yapmak için ilk olarak Android tabanlı akıllı telefon ya da tabletlerine yüklediği Broadcast Myself  mobil radyo yayını yapmak istiyorlar ve mobil radyo yayın nasıl yapılır öğrenmek istiyorlar. Bu gün sizlerle BroadCast MySelf  mobil radyo yayını nasıl yapılır ve  ayarları ile göstereceğiz.

Öncelikle BroadCast MySelf  programını Google Play Store üzerinden aratarak indirmeniz gerekiyor. Broadcast Myself kurulumunu tamamladıktan sonra programı açtığınızda,

• Sol tarafta kalan yatay dikdörtgen ivme mobil radyo yayını sırasında sesinizin yayına ulaşmasını sağlayan mikrofon butonudur. O butonu ne kadar yukarı kaldırırsanız sesiniz yayına o kadar çok gider. Şarkı çalarken ise onu en alta indirmeniz gerekmektedir.

• Sağ tarafta yer alan yatay dikdörtgen ivme, mobil radyo yayını yapma sırasında şarkı sesinin yayına gitmesini sağlayan butondur. Anons bittikten sonra o butonu en üste çekmeniz gerekir.
• Altta, ortada yer alan kare buton ile ise yayın alır ve aldığınız yayını bırakırsınız.
• Sağ üstte, üst üste noktaların bulunduğu bir alan vardır. O alana basarak mobil radyo yayını yapmak için BroadCast MySelf kullanımında gerekli ayarları yaparsınız.

 

 

BroadCast MySelf ana ekran görünümü yukarda görmüş olduğunuz gibi tamamladıysak eğer şimdi sağ üstte yer alan üstüste noktaların olduğu alana tıklayalım ve BroadCast MySelf ayarlarını artık yapmaya başlayabiliriz.

■ İlk olarak Output Mode yazan yere tıklayın ve bu kısmı Shoutcast Server olarak belirleyin.
■ En üstte yer alan Tracks Folder butonuna tıklayarak, mobil radyo yayını sırasında çalacağınız müzikler telefon ya da tabletinizde hangi klasörde ise onu seçin.
■ Şimdi Output Settings yazan yere tıklayın. Ve burada, mobil radyo yayını yapmaya yönelik IP, port ve şifre bilgilerini girin.
• Hostname yazan yere radyonuzun IP adresini yazın.
• Port yazan yere radyonuzun portunu yazın.
• Password yazan yere, yayın şifrenizi yazın.
• MP3 Encoder Bitrate kısmını 64 Kbit/s olarak belirtiniz.

Artık bu ayarlarıda yaptıysanız artık android tabanlı telefon ve tabletleriniz ile mobil yayın yapmak sizler için çok kolay .BroadCast MySelf  ile keyifli yayınlar dileriz.

 

 


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
mIRC Indir
Broadcast Myself İndir
 

 

 

 

 

 

 

 Bir cevap bırakın.

Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sohbet Güncel Haber Web Hosting Kolay Sohbet - Sohbet