mobil sohbet chat odaları, size bir tık kadar yakın.Sohbet chat deyince akla gelen mobil sohbet odaları platformu

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Broadcast Sam2 İndir | sohbet odaları,mobil sohbet,sohbet


Broadcast Sam2 İndir

Sizlerde internet üzerinde kendi radyo yayın yapmak istermisiniz ?

Sizde internet üzerinde kendi radyo yayın yaparak hoş vakit geöirmek veya ulusal radyolara geçme planınız varsa bir prova için işte size fırsat. Son günlerde bizlere Sam2 radyo kurulumu nasıl yapılır? Broadcast Sam2 radyo kurulumu için neler gereklidir gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Sam2 radyo kurulumu için ilk önce kendi sevdiğiniz bir isim de bir radyo adı belirlemelisiniz. İnternet radyocuların kullandığı sam2 ile sizlerde kesintisiz online radyo yayını evinizden yada bulunuz ortamda masaüstü veya laptop bilgisayarınız varsa yapabilirsiniz. Teknoloji her gün ilerlemesini süründürürken herkesin evinde ve telefonlarında internet var. İnternet hızla yayınlaması ile internet radyoculuğu da çok hızlı bir şekilde yayıldı. Hayatınızda hiç denemediğiniz bir radyo programcılığına ilk adımı atabilirsiniz.Sam2  videolu anlatımı izleyerek sizlerde basit sam2 kurulum yapabilirsiniz.

Sam 2 Broadcast İndir

Sam2 Broadcaster Radyo Programını BURAYA tiklayarak indirebilirsiniz.
SAM2 Broadcaster v2.7.7
Serial: 77K2NDTESH32335V2XMAvoor sam 3.2.1
Seriali program açıldıktan sonra File – Config – Registration Key den girebilirsiniz


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odalarıBir cevap bırakın.

Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sohbet Güncel Haber Web Hosting Kolay Sohbet - Sohbet