Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Chat, Sohbet Siteleri

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadıköy Sohbet | sohbet,sohbet odaları,mobil sohbet,chat


Kadıköy Sohbet

İstanbul‘un Anadolu Yakası‘nda yer alan ilçelerinden olan Kadıköy yani eski adıyla Kalkedon İstanbul`un en güzel sahil kıyısında olan ilçelerinden birisidir.Anadolu Yakası’nın en eski yerleşim birimlerinden olan Kadıköy ilçesinde tarihsel açıdan Osmanlı dönemine ait yapılara rastlamak mümkün.Kadıköy İstanbul ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi’nden geçer.Özel vasıta yaya heleki vapurla Kadıköy iskelesine boğa heykeline kadar yürüyüp ordan moda sahiline ordan Kalamış sahile geömediyseniz mutlaka bir kere gitmeniz o vapur yolculuğunun tadını ve o Kadıköy turlamanızı görmenizi tavsiye ederim.1960 yıllarından önce Kadıköy İstanbul ve cevresinin yazlık mekan olarak kullandığı mekanken, sonraları ilçe nüfusunun artması yeni binaların çoğalması ilçe gelişimi ile birlikte yazlık mekan olmaktan çıktı.1960’ların sonlarından itibaren Göztepe, Erenköy, Caddebostan, Fenerbahçe, Suadiye ve Bostancı gibi yazlıkların yoğun olduğu semtler geliştikçe Kadıköy yüzüde değişmeye başladı. KurtköyPendikKartal yöresinin sanayi alanı olarak belirlenmesi, ülkenin çeşitli kesimlerinden İstanbul’a göç edenler için Kadıköy ile çevresini çekici bir yerleşme yeri durumuna getirdi.Boğaziçi Köprüsünün açılması ile Kadıköy iki yaka arasında denge kurularak Kadıköy ilçesinin önemi daha byüdü.

İyiSohbet.Org – Kadıköy Mobil Sohbet Odaları

Kadıköy ilçesinin bu gelişimine bizde kayıtsız kalmadık ve Kadıköy Sohbetci kullanıcıları için oluşturduğumuz sohbet odalarında Kadıköy ve çevre ilçelerinden hatta Türkiye`nin her yerinde yaşayan Sohbetci bay bayanlar ile hızlı şekilde Tanışabilir onlarla arkadaş olabilir.Real  veya sanal arkadaşlarınız ile sohbet edebilir yeni arkadaşlar dosluklar edinerek belkide yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.Kadıköy ilçesinin sohbetci sakinlerinin sohbet ettiği bu sohbet odalarında chat yaparak radyo dinleyerek ve birbirinden güzel profosyonel djlerimizden istekte bulunarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz.Sohbet odalarımız tamamen tam sohbet olarak ücretsiz sohbet,üyeliksiz sohbet,parasız sohbet,bedava sohbet üzerine kurulmus sohbet sitesidir.İstanbul sohbet severlerinde sıkca uğradığı bu chat odalarında doya doya chat yapabilirsiniz. Kadıköy nüfusunun her geçen gün gelişiyorken Kadıköy ilçesinde bir birinden habersiz yaşayan bay bayanlar olduğuna göre, bu bay bayanlar yoğun olarak sohbet chat odaları’na katılmaktadır.Sizlerde Kadıköy sohbet odaları’na katılarak kendi yerinizi alarak yeni bir ortam oluşturmaya ne dersiniz ? Cevapınız evet ise bize katılın.Size bir tık kadar yakın sohbet sitesi.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
Kadıköy sohbet odalarıBir cevap bırakın.

Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sohbet Güncel Haber Web Hosting Kolay Sohbet - Sohbet