mobil sohbet chat odaları, size bir tık kadar yakın.Sohbet chat deyince akla gelen mobil sohbet odaları platformu

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

OzlemRadyo.Com | sohbet,sohbet odaları,mobil sohbet,chat


OzlemRadyo.Com

OzlemRadyo

Bedava sohbet etmek isteyenler için hazırlanan bu sohbet siteleri artık mobil olarak da hizmet vermektedir. Telefonunuzdan ya da tabletlerinizden bu sitelere giriş yaparak tercih edeceğiniz sohbet odalarına göre yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz. Sohbetlerinizi dilediğiniz şekilde yaparak her konuda bilgi sahibi olmanın yanı sıra daha farklı boyutlarda arkadaşlar da edinebilirsiniz. Bu kapsamda hazırlanan siteler, aşk arayanlar ya da yalnızlığına dost arayanlar için gerçekten tercih edilmesi gereken mekânlar olarak kendini gösteriyor. Sizlerde artık farklı farklı insanlarla tanışmak için bu platformlardaki yerinizi alabilirsiniz. Sanal ortamın gerekliliğini kullanarak insanların bu ortamda muhabbet etme olanağını elde etmelerini ve bu hizmeti kullanırken güvenli sohbet, kolay sohbet ve en önemlisi ücretsiz sohbet şeklinde yararlanabilmelerini hedeflemektedir. Site sohbet ve chat ortamı adına kendini kullanıcılarına kanıtlamıştır. Yazılı iletişim olarak hizmet faaliyeti gösteren web sitemiz henüz sesli sohbet veya görüntülü sohbet sistemine geçiş yapmamıştır. Sınırsız sohbet, kesintisiz sohbet olarak harika sohbet ortamlar da harika insanlarla birlikte OzlemRadyoFM buluşarak burada hemen hep birlikte sohbet ederek aynı zamanda da radyo dinleyebilirsiniz, Uzun yıllar burada kaliteli olarak en hoş vakitlerinizi hemen burada geçirin; Yalnızlıktan tamamen sıkılmış ve mutsuz olan kişileri hemen sohbet odalarımıza gelerek mobil sohbet tadına varmak için siteye bekliyoruz.

Uzun süredir Türkiye kullanıcıları IRC ile kendini bağdaştıracak android uygulamalar aramaktaydı. Bu açığı fark edip hafiften android uygulamalar hakkında geliştiremeler yapmaya başladık. Başlangıç aşamasında radyomuzu android sisteme uyumlu hale getirdik ve Android Radyo Uygulaması yapmayı başardık.

Bu sayede Sohbet ortamımızı Radyo uygulaması ile cep telefonlarına kadar indirmiş olduk. İlerleyen dönemlerde sunucumuz üzerinde ki Sohbet ve Chat ortamını tamimiyle mobil üzerinden yaptırma peşindeyiz fakat uzun soluklu projeler kapsamına giren bir durum olduğu için henüz beta sürümünü dahi çıkarabilmiş değiliz  İnşallah zaman içerisinde bu uygulamamızındı beta sürümü sizlerle olacaktır.

Bu resim uygulamamızın bir ön izlemesidir Sohbet sitemiz için yapılan android uygulama BETA sürüm olarak yayınlamaktadır. Bir kaç gün içerisinde istek panelinide bu uygulamaya adapte ederek mobil üzerinden istek isteme imkanını sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

RADYO CHAT SİTELERİ

Radyo chat siteleri olarak sizlere bedava radyo hizmeti sunuyoruz.Bir yandan radyomuzu dinlerken bir yandan da chat edebilirsiniz. radyo eğlence odalarımız da sizlere güzel eğlencelivakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Radyo chat odalarımız ilede sohbet kullanıcılarımızı kendi sunucumuzda misafir ediyoruz, Onlar bir yandan yeni tanıştıkları insanlarla muhabbet ederken diğer yandan işin ehli profesyonel dj ekibimiz ile bazen hüzünlü bazen mutluluk veren bazen isede hareketli müzikler ile coşuyor olacaklar. OzlemRadyo.Com tüm kullanıcılarına bu kaliteli hizmeti sunarak kendi hayalindeki projeleri sırasıyla gerçekleştiriyor.

Radyo Programcısı

Radyo programcısı olmak istiyorsanız, bu mesleğe adım atmadan önce kendinize ufak bir dinleyici kitlesi oluşturarak karşınızdaki insanlara anlatımlarda bulunarak kendinizi eğitebilirsiniz. Radyo programcılığı sektöründe iş bulma olasılığı geçmiş yıllara bakıldığında günümüzde oldukça çoğalmıştır. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber, normal radyolar bir kenara bırakılıp internet radyoculuğu ön plana çıkmıştır. Durum böyle olunca radyo programcılığı arayışında yükseliş olmuştur. Eğer siz de çekirdekten yetişmek istiyorsanız kendi tarzınızı ortaya koyarak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Eğer radyoculuk için bir yeteneğiniz yoksa, kendi kendinizi eğitmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu eğitimi ise, radyolarda, radyo programcılığı yapan kişileri dinleyerek, onların radyo sunumlarını dikkate alarak kendinizi radyo programcılığı alanında bir nebze dahi olsa geliştirebilirsiniz.

Biz Kimiz?

İyiSohbet.Org adresimiz olarak uzun zamandır sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız, Radyo Hizmetlerimizin yanında sizlere daha eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz, okey oyunu hizmeti de sunmaktayız. Sohbet Uygulamamız ile de Rahatlıkla Online  Sohbet Edebilirsiniz. Sizlerin daha eğlenceli vakitler geçirebilmesi için Radyomuz üzerinden Tecrübeli Djlerimiz İle Kaliteli Programlar sunmaktayız. Hizmetlerimizin kalitesi sayesinde, adresimiz türkiyenin en çok tercih edilen sohbet siteleri arasındadır.

iyi sohbet chat

iyi sohbet chat

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odalarıBir cevap bırakın.

Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sohbet Güncel Haber Web Hosting Kolay Sohbet - Sohbet