Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Chat, Sohbet Siteleri

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

OzlemRadyo.Com


OzlemRadyo.Com

OzlemRadyo

Bedava sohbet etmek isteyenler için hazırlanan bu siteler artık mobil olarak da hizmet vermektedir. Telefonunuzdan ya da tabletlerinizden bu sitelere giriş yaparak tercih edeceğiniz kanala göre yeni arkadaşlar edinebiliyorsunuz. Sohbetlerinizi dilediğiniz şekilde yaparak her konuda bilgi sahibi olmanın yanı sıra daha farklı boyutlarda arkadaşlar da edinebilirsiniz. Bu kapsamda hazırlanan siteler, aşk arayanlar ya da yalnızlığına dost arayanlar için gerçekten tercih edilmesi gereken mekânlar olarak kendini gösteriyor. Sizlerde artık farklı farklı insanlarla tanışmak için bu platformlardaki yerinizi alabilirsiniz.Sanal ortamın gerekliliğini kullanarak insanların bu ortamda muhabbet etme olanağını elde etmelerini ve bu hizmeti kullanırken güvenli, kolay ve en önemlisi ücretsiz bir şekilde yararlanabilmelerini hedeflemektedir. Site sohbet ve chat ortamı adına kendini kullanıcılarına kanıtlamıştır. Yazılı iletişim olarak hizmet faaliyeti gösteren web sitemiz henüz sesli veya görüntülü sohbet sistemine geçiş yapmamıştır. Sınırsız ve kesintisiz olarak harika ortamlar da harika insanlarla birlikte OzlemRadyoFM buluşarak burada hemen hep birlikte sohbet ederek aynı zamanda da radyo dinleyebilirsiniz, Uzun yıllar burada kaliteli olarak en hoş vakitlerinizi hemen burada geçirin; Yalnızlıktan tamamen sıkılmış ve mutsuz olan kişileri hemen bu siteye bekliyoruz.

Uzun süredir Türkiye kullanıcıları IRC ile kendini bağdaştıracak android uygulamalar aramaktaydı. Bu açığı fark edip hafiften android uygulamalar hakkında geliştiremeler yapmaya başladık. Başlangıç aşamasında radyomuzu android sisteme uyumlu hale getirdik ve Android Radyo Uygulaması yapmayı başardık.

Bu sayede Sohbet ortamımızı Radyo uygulaması ile cep telefonlarına kadar indirmiş olduk. Ilerleyen dönemlerde sunucumuz üzerinde ki Sohbet ve Chat ortamını tamamiyle telefon üzerinden yaptırma peşindeyiz fakat uzun soluklu projeler kapsamına giren bir durum olduğu için henüz beta sürümünü dahi çıkarabilmiş değiliz  Inşallah zaman içerisinde bu uygulamamızında beta sürümü sizlerle olacaktır.

Bu resim uygulamamızın bir ön izlemesidir Sohbet sitemiz için yapılan android uygulama BETA sürüm olarak yayınlamaktadır. Bir kaç gün içerisinde istek panelinide bu uygulamaya adepte ederek telefon üzerinden istek isteme imkanını sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

RADYO CHAT SİTELERİ

Radyo chat siteleri olarak sizlere bedava radyo hizmeti sunuyoruz.Bir yandan radyomuzu dinlerken bir yandan da chat edebilirsiniz. radyo eğlence odalarımız da sizlere güzel eğlencelivakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Radyo chat odalarımız ilede sohbet kullanıcılarımızı kendi sunucumuzda misafir ediyoruz, Onlar bir yandan yeni tanıştıkları insanlarla muhabbet ederken diğer yandan işin ehli profesyonel dj ekibimiz ile bazen hüzünlü bazen mutluluk veren bazen isede hareketli müzikler ile coşuyor olacaklar. OzlemRadyo.Com tüm kullanıcılarına bu kaliteli hizmeti sunarak kendi hayelindeki projeleri sırasıyla gerçekleştiriyor.

Radyo Programcısı

Radyo programcısı olmak istiyorsanız, bu mesleğe adım atmadan önce kendinize ufak bir dinleyici kitlesi oluşturarak karşınızdaki insanlara anlatımlarda bulunarak kendinizi eğitebilirsiniz. Radyo programcılığı sektöründe iş bulma olasılığı geçmiş yıllara bakıldığında günümüzde oldukça çoğalmıştır. Teknolojinin ilerlemesiyle beraber, normal radyolar bir kenara bırakılıp internet radyoculuğu ön plana çıkmıştır. Durum böyle olunca radyo programcılığı arayışında yükseliş olmuştur. Eğer siz de çekirdekten yetişmek istiyorsanız kendi tarzınızı ortaya koyarak bir başlangıç yapabilirsiniz.

Eğer radyoculuk için bir yeteneğiniz yoksa, kendi kendinizi eğitmeyi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu eğitimi ise, radyolarda, radyo programcılığı yapan kişileri dinleyerek, onların radyo sunumlarını dikkate alarak kendinizi radyo programcılığı alanında bir nebze dahi olsa geliştirebilirsiniz.

Biz Kimiz?

İyiSohbet.Org adresimiz olarak uzun zamandır sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız, Radyo Hizmetlerimizin yanında sizlere daha eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz, okey oyunu hizmeti de sunmaktayız. Sohbet Uygulamamız ile de Rahatlıkla Online olarak Sohbet Edebilirsiniz. Sizlerin daha eğlenceli vakitler geçirebilmesi için Radyomuz üzerinden Tecrübeli Djlerimiz İle Kaliteli Programlar sunmaktayız. Hizmetlerimizin kalitesi sayesinde, adresimiz türkiyenin en çok tercih edilen siteleri arasındadır.Bir cevap bırakın.

Sohbet Odaları Sohbet Chat Odaları Mobil Sohbet Sohbet Güncel Haber Web Hosting